Aj pančušky sú sexy!

Svet pančušiek sa môže niektorej z nás  zdať príliš nudný. Dôležitá je predsa sukňa alebo šaty - myslíme  si ešte skôr, ako spoznáme  všetky možnosti. Potom však prídem ja s e-shopom Fashion Queen a vďaka tomuto článku  presvedčíme všetkých neznalcov, konzervatívcov či málo rozhľadené módne duše o opaku. Pančušky sú mocné a môžu byť nielen doplnkom, ale aj najzaujímavejším kúskom vášho outfitu.
Momentálne nás vonku zmáhajú teploty niečo pod nulou stupňa Celzia, takže o tenučkých pančuškách si počas bežného dňa môžeme nechať len zdať. Ide však čas večierkov, párty sa presunú do vyhriatych miestností a samozrejme, príde i jar. To sú ideálne možnosti na to, aby sme hrubé zimné pančuchy vymenili za ľahšie a možno aj príťažlivejšie modely. My vám dnes prostredníctvom Fashion Queen ponúkane z každého rožka troška - niečo na zimu, na párty i pod jarnú sukňu.
 
Aj milovníčky farieb a vzorov si tu prídu na svoje!
 
Určite už viete, že vo svete pančúch sa môžete doslova prehrabávať v obrovskom množstve farieb. Klasikou je neutrálna farba ako  telová a čierna, k neutrálnym farbám radíme aj jesenné hnedé či šedé pančuchy. Svoj výber môžete spestriť nápadnejšou červenou, ružovou, žltou i oranžovou, všetko závidí od toho, ako veľmi chcete kombinovať. Samozrejme, nechýbajú ani prelínania farieb či pohrávanie sa s tieňovaním. Poznáte ombré štýl na vlasoch? Tzv. ombré pančuchy už sú na svete takisto a ak sa vám páčia, prečo nie?
 
Farby sú jedna vec, vzory už tá druhá. Hoci sa odporúčajú zväčša dámam so štíhlejšími nohami, nenechajte sa odradiť hneď na začiatku. Viac tvarované končatiny síce nemusia pásiky alebo kocky, ktoré sa opticky natiahnu a prezradia miery, no také bodky, vtáčiky alebo škvrnky znesú hravo.
 
Pre módne fajnšmekerky, ktoré chcú od pančušiek ešte viac, než len funkciu bežného doplnku, sú tu viaceré trendy nápady. Čo poviete na pančušky s pásikmi po celej dĺžke nôh, ktoré môžete nájsť vo Fashion Queen? Líšia sa farbou i materiálom, čo je viac ako efektné. Do fotografíí pod týmto článkom som Vám pribalila aj iné pančuchy z e-shopu, ktoré sú viac ako trendy! Pozrite si kúsky pod týmto článkom a uznajte, že pančušky skutočne môžu byť niečím viac, ako sa na prvé počutie zdá.
Bloger : vierkaa
Vytvorený : 9. 12. 2013
Príspevok o produkte : Pančuchy

thumb_pancusky.jpg

Diskusia

V diskusii sa nenachádzajú žiadne príspevky


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist