Aj vrstvenie môže byť štýlové

Ach tá zima! Netvrdím, že ju nemám rada, ale určite aj vám, je v zimnom období tak chladno a mrznú vám všetky končatiny. Nič iné ako vrstvenie nám neostáva. Tričko, sveter, šál, vesta, bunda a možno ešte niečo medzi tým. No bude to vyzerať dobre? Na túto otázku vám viem rýchlo odpovedať.

Áno, bude. Stačí len skombinovať tie správne kúsky a fashion model je na svete. Teraz vám predstavím ako vytvoriť ležérny model, ktorý je vhodný na rande, či do mesta. 

Začneme s večne modernými a maximálne funkčnými legínami. Nechajú krásne vyniknúť vašu postavu, zahrejú a môžete ich skombinovať s takmer čímkoľvek. Ja som si vybrala trochu extravagantnejšie, pretože mám rada keď sa odlišujem od iných :)

A čo k legínam? Môžete si vybrať predĺžené tričko v pestrých farbách alebo niečo jednoduché a elegantné. V minulosti platilo pravidlo, že nie je možné kombinovať rôzne vzory. No v súčasnosti to už neplatí a nastáva trend bláznivého oblečenia. Vzory, farby, všetko je dovolené. Ja som však zvolila tričko s romantickou čipkou v bielej farbe.

Ešte stále mi však chýba niečo na zahriatie. Nie, čaj s rumom to nebude :D Tentokrát zvolím hnedú vestu s krásnym opaskom. Hneď na prvý pohľad som sa do nej zamilovala. Okolo krku má veľmi výraznú kožušinovú aplikáciu, preto nebudem voliť žiadny šál. Myslím, že kožušinka ma dostatočne zahreje.

Nakoniec stačí vybrať hrubý kabát alebo bundu a čižmy. A keďže patrím medzi tie nižšie, najviac ma oslovili čierne čižmy s platformou, ktoré dokážu postavu nádherne predĺžiť. 

Ako vidíte, aj vrstvený outfit na zimu môže vyzerať štýlovo a sexy. Dúfam, že som vás inšpirovala a že na módu nezanevriete ani počas zimných mesiacov.  

Bloger : Dana Kopernická
Vytvorený : 29. 11. 2013
Príspevok o produkte : Legíny

thumb_fashion1.jpg

Diskusia

V diskusii sa nenachádzajú žiadne príspevky


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist