Ako vykúzliť zmyselné pery

Každá žena túži po niečom inom. Jedna chce mať vlasy rovné, druhá kučeravé, ďalšia chce byť vyššia alebo mať menší nos. No veľké množstvo žien túži po zmyselných plných perách aké má napríklad Angelina Jolie. Nebojte sa, nebudem vás posielať na plastiku ani na žiadne kolagénové výplne. Pomôže vám hra s farbami a svetlom.

Vo všeobecnosti platí, že svetlá farba zväčšuje a tmavá zmenšuje. Taktiež lesklé trblietavé farby dokážu opticky zväčšiť. Pri malých úzkych perách zabudnite na tmavé kontúrovacie ceruzky, rúže a lesky.

Najprv si pery obkreslíme bielou ceruzkou a jemne ju vklepeme aby nebola viditeľná. Použiť môžete aj ceruzku telovej farby, ktorá je o jeden odtieň svetlejšia ako vaša pleť. Potom pery prepúdrujeme, aby nám rúž vydržal na perách čo najdlhšie. Následne nanesieme rúž v svetlej červenej alebo ružovej farbe. Odporúča sa nanášať pomocou štetca na rúže. Nakoniec dáme na stred hornej a dolnej pery malú kvapku priehľadného lesku alebo lesku so zlatými čiastočkami.

Dokonalé pery sú hotové! Na bežný deň môžete používať svetlé odtiene a priehľadný lesk a na večer je možné voliť aj výraznejšie farby a trblietavé lesky.

Medzi fotografiami nájdete aj moje pery, ktoré som sa snažila opticky zväčšiť :)

Bloger : Dana Kopernická
Vytvorený : 3. 12. 2013
Príspevok o produkte : Rúž na pery Atomic Red

thumb_liceniepier.jpg

Diskusia

V diskusii sa nenachádzajú žiadne príspevky


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist