Dajte svojmu outfitu šmrnc!

Teplým jesenným, nebodaj aj letným dňom už dávno odzvonilo. Zima je v plnom prúde, či chceme, alebo aj nechceme. Čo nám ostáva v týchto dňoch? Samozrejme, vybrať zo skríň zimné kabáty a bundy! A ako to už chodí.. Aj k nim bezpodmienečne patria aj doplnky. O aké doplnky ide? Predsa tie vo forme rukavíc, šálov a čapíc, ktorými dáte Vášmu outfitu šmrnc!
 
Ak máte dojem, že vyzeráte nudne a otrepane, pokračujte v čítaní tohto článku! ;-)
 
Pokiaľ máte nutkanie, aby ste vyzerali zaujímavejšie, štýlovejšie, no elegantne zároveň, siahnite po šále z e-shopu Fashion Queen. Len tu máte z čoho vyberať za tie najlepšie ceny! Prečo to teda neskúsiť? Šál si nemusíte vyberať práve v klasických (nudne klasických!) červeno- čiernych farbách, na výber sú tu aj iné... ;-)
 
Zima, zimička
 
"Zima je, zima je, zima je v lese, zima je na poli, na Štrbskom plese..." , to sú slová z piesne od Hany Zagorovej. Spolu s príchodom zimy sa nám v hlavách vynára otázka:"Čo na seba?!". Maxišatám, ktoré sme nosili v lete, definitívne odzvonilo.
 
Zimné doplnky sú na vyplnenie priestorov v zimnom outfite. Čím teda zaujmete? Čo z Vás spraví tú pravú dámu? Kožušiny!  Keďže sme milovníkmi prírody, kožušiny by nemali byť pravé. Efektná čiapka s kožušinou v bielej alebo aj v čiernej farbe, aké majú napr. TU, je momentálne najviac v kurze! 
 
Objednajte si hneď teraz jednu, nech už z dialky Vaša čiapka spoza úzkeho čierneho kabáta kričí, že jeho majitelka teda má vkus! Dámy, šup do e-shopu na nákup a potom na sane a varené víno! ;-)
Bloger : vierkaa
Vytvorený : 9. 12. 2013


Diskusia

V diskusii sa nenachádzajú žiadne príspevky


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist