Dámy a ich sebavedomie.

Mnohé ženy, keď sa pozrú do zrkadla namiesto toho, aby si povedali, aké sú krásne začnú hľadať na sebe samé chyby. Stále zabúdame, že každá z nás je jedinečná a výnimočná. Niektorá má krásnu tvár, niektorá postavu, niektorá vyniká svojím charakterom, ďalšia ma krásne nohy, krásne boky. Je toho veľa, len treba poriadne umyť zrkadlo do ktorého pozeráme.  
 
Myslím si, že viac ako polovica žien sa rada parádi, rada nakupuje nové oblečenie. Problém je v tom, že ženy nevedia nájsť to pravé „módne orechové“.
 
Pači sa im nejaký krásny módny výstrelok, lenže, keď si to niektorá  z nás oblečie úsmev z objaveného krásneho módneho sveta jej  zrazu zmizne. A to len preto, že sa sama sebe nepáči a svoj obľúbený kúsok dá naspäť. Aj to patrí k ženám,  nikdy nesmie so sebou spokojné a zabúdame sa mať rady.
Každá žena dokáže okúzliť svoje okolie, každá, len musí sama chcieť. Vyskúšajte si to!
Stránka http://www.fashionqueen.sk/ponúka veľký sortiment krásnych trendov, ktoré sú in.
Milujete farbu ružovú, červenú, žltú, ale keď otvoríte Váš šatník  doma vidíte v ňom len tmavé farby? Tak kde je chyba.? Dámy nebojte sa experimentovať, život je senzačný, experimentovanie farbami je dnes veľkým hitom. Bojíte sa čo povie okolie? Nebojte sa, veď nikdy neviete, či náhodou niekoho náhodného na ulici nemotivujete a zavediete nový trend.
 
Sme ženy, sme cieľavedomé, krásne, múdre a môžeme byť aj sexi! Len ten strach, ktorý v sebe ukrývame musíme odstrániť. Mužské pohľady, ale aj závidenie  druhých žien nám ukáže, že sme presne to, čím sme chceli byť. Už len úsmev a môžeme si povedať „sme dokonalé“.  
 
Pamätajte!
Každý deň  sa máme pozrieť do zrkadla a povedať si : „dnes som krásna a nič , nikto ma nenahnevá“ A presne túto vetu si povedzte každý jeden deň, najlepšie hneď ráno a budete šťastná. Nájsť šťastie v živote, je nájdený zmysel života, ktorý mnohé z nás hľadajú po celý svoj život, no mnohé z nás ho  nikdy nenájdu.
S internetovým obchodom http://www.fashionqueen.sk/ budeš in a nikdy nebudeš nešťastná pri pohľade do svojho šatníka. 
Bloger : Ivana
Vytvorený : 30. 11. 2013


Diskusia

V diskusii sa nenachádzajú žiadne príspevky


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist