Dnes si vyberám farby

Dnešný deň sa v mojom prípade začal viac než úspešne. Aj napriek zimným mesiacom mi cez okno svietilo slniečko a dlhý spánok taktiež prispel k môjmu úsmevu. Veľmi rada sa obliekam podľa nálady a viem, že to robí mnoho dám. Možno aj preto som dnes zatúžila po niečom farebnom a veselom.

Keď už som si vybrala tie správne farebné kúsky, všetko som žiaľ zakryla tmavým kabátom. Nikdy som neuvažovala nad farebnou bundou, no pestré farby vedia rozjasniť aj ten najchladnejší a najviac zamračený deň. Napríklad červený elegantný kabát alebo biela, či viacfarebná športová bunda. Otázne však je, čo si k nej môžete obliecť.

Pravdu povediac, takmer všetko. V súčasnosti sa nosí veľké množstvo farieb a bláznivých kombinácií. Najlepšie však je držať sa jednej, aspoň podobnej, línie. Napríklad púdrové odtiene alebo farby ktoré sú si najviac podobné, čiže susedia vedľa seba. Paletu susedných farieb nájdete pod článkom medzi fotografiami. Vďaka tomu budete mať istotu, že kombinujete správne.

Samozrejme, nie je potrebné dodržiavať nejaké tabuľky. Ak máte chuť a náladu, v dnešnej dobe sa dá nosiť naozaj čokoľvek. Či už rôzne vzory alebo farby. V podstate je dovolené všetko. Keď sa však na to necítite, ešte stále je v ponuke veľké množstvo decentných a elegantných variácií, ktorými nikdy nič nepokazíte. Ani tie však nemusia pôsobiť nudne. Oživte ich pestrejšou šatkou, kabelkou, či čiapkou.

Stránku Fashionqueen.sk sledujte aj zajtra. Prezradím vám aká farba sa k vám hodí.   

Bloger : Dana Kopernická
Vytvorený : 30. 11. 2013
Príspevok o produkte : Kabát

thumb_cervenykabat.jpg thumb_farebnabunda.jpg thumb_paletafarieb.png

Diskusia

V diskusii sa nenachádzajú žiadne príspevky


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist