Elegancia je vo forme!

Ste zástankyňou elegancie? Vedzte, že aj vybíjané oblečenie môže pôsobiť elegantne a vkusne. ;-) Spolu s Fashion Queen Vám teraz ukážem, ako ich nosiť a zladiť s inými kusmi oblečenia vo Vašom šatníku.
 
Ako na to?
 
Aj riflová modrá košela vie niekedy dokázať veľa. Skúste si objednať túto košelu zo 100 % bavlny so zaujímavými aplikáciami po vreckách. Ak ju správne nakombinujete, môžete získať ten správny nevšedný rockerský styling! ;-) Môžete ju skombinovať napríklad aj s klasickými čiernymi legínami, aby na Vás dokonale vynikla!
 
Cítite sa v teniskách pohodlne? Odpoviem aj za Vás: Áno, to asi každá z nás! Ak si ich teda chcete obuť, cítiť sa pohodlne a zažiariť, skombinujte tenisky so zaujímavou vybíjanou aplikáciou z e- shopu  s Vašimi oblúbenými roztrhanými džínsami a s výrazným tričkom s lebkou. Outfit dolaďte jednoduchými doplnkami.
 
V móde sa nosia kontrasty a so sexy čipkou dokonale zažiarite! Vyskúšajte preto kombináciu jednoduchého saka a čipkovaného topu. Tmavé nohavice oživte náhrdelníkom a výraznymi doplnkami. jemnej čipke tak dodáte závan drsnej elegancie!
 
Koža na šatách je v tejto dobe velmi IN! Vedzte, že rockerský štýl nie je len o nohaviciach a koženných bundách. Vyskúšajte aj šaty! Sukňa s kožou je ideálna pre ženy, ktoré sú vysoké, úzke, majú štíhlu líniu a vedia, že chú byť sexy! 
 
 
Bloger : vierkaa
Vytvorený : 9. 12. 2013


Diskusia

V diskusii sa nenachádzajú žiadne príspevky


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist