Kombinácia bieleho trička

Biele tričko
Vec, ktorú by mala mať v šatníku každá z nás. Kúsok, ktorý pravdepodobne príliš často nezaraďujeme na bežné nosenie, čo je veľká škoda! V tomto článku Vás oboznámim s plusmi nosenia bieleho trička a takisto si ho skombinujeme do pekného outfitu! ;-)
 
Ako je nám všetkým známe - práve v jednoduchosti sa skrýva tá najväčšia sila a krása!. Práve obyčajné bavlnené tričko je ideálnym príkladom ako byť elegantná v bežných kombináciách. Tričko by nemalo byť upnuté. Pri jeho výbere sa skôr zamerajte na voľnejší strih, ktorý na vás bude ľahko visieť. A ak napríklad nosíte veľkosť S, pokojne siahnite po kúsku o číslo väčšom. ;-) Pretože tohtoročnú sezónu ovládla hlavne oversized móda!
 
Pri výbere zvyšku oblečenia však dbajte na to, aby výsledok nepôsobil príliš chlapčensky. Myslite taktiež na vyváženosť objemu. Vrch musí pôsobiť voči úzkym nohaviciam širším dojmom, preto som do tohto outfitu vybrala širšie, voľnejšie tričko z e-shopu Fashion Queen a takisto aj štýlové, modré rifle, ktoré si môžete doplniť o športové tenisky, ktoré momentálne zažívajú svoj módny BOOM. Kto sa na tričko necíti, môže siahnuťaj po koženej bunde. A čo sa topánok týka, členkové s podpätkom sú takisto ako tenisky správna voľba - nakoľko krásne predĺžia postavu. ;-)
Bloger : Dominika
Vytvorený : 15. 6. 2014

thumb_out2.jpg

Diskusia

ofeziel
18. 4. 2022 18:57
http://slkjfdf.net/ - Orucve Etikil xcy.iicj.blog.fashionqueen.sk.owf.wi http://slkjfdf.net/
epejiwigai
18. 4. 2022 18:44
http://slkjfdf.net/ - Ijirep Azuvat vos.agqp.blog.fashionqueen.sk.dws.zv http://slkjfdf.net/
ayihebolwome
18. 4. 2022 18:29
http://slkjfdf.net/ - Ubuyiyore Isadfec rvx.oiqb.blog.fashionqueen.sk.tkf.lv http://slkjfdf.net/
ifaxuyuqup
18. 4. 2022 18:17
http://slkjfdf.net/ - Ekazetido Tveicev axd.zafl.blog.fashionqueen.sk.wyn.dn http://slkjfdf.net/


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist