Menej je niekedy viac

Doplnky.. Súčasť každého dokonalého outfitu. V ich prípade, naozaj platí pravidlo, že menej je niekedy viac. Preto si zapamätajte, že doplnky by Váš celkový outfit nemali zatieniť, ale vyzdvihnúť ho! V tomto článku Vám prezradím, ako sa nepodobať vianočnému stromčeku! ;-)
 
Rady pre Vás!
 
Ak si k Vášmu outfitu zvolíte masívny a výrazný náhrdelník, zabudnite na náušnice! Práve tie by mohli pokaziť celkový dojem na Vás a Váš outfit! 
 
Hoci trend nosenia viacerých pestrofarebných náramkov je momentálne hitom, snažte sa nevyzerať ako strašidlo na poli. Snažte sa teda kombinovať aspoň približné odtiene farby náramkov , nech Vaša ruka nevyzerá ako celá farebná škála! ;-)
 
Velké kruhové náušnice síce vedia pekne zvýrazniť tvár, no nepreháňajte to s ich velkostou. Velkosť náušníc by ste mali vybrať približne podľa dlžky vlasov. Ženy s kratšími vlasmi by si mali dopriať velké náušnice, tie s dlhými vlasmi, by mali nosiť kratšie náušnice. Paradox? :-)
 
Mašle do vlasov sú fajn, ak máte niečo pod 13 rokov, navštevujete základnú školu alebo sa chystáte na maškarný ples za Červenú Čiapočku. Čelenky s mašličkami sú síce trendové, ale tak ako pri náušniciach, aj tu platí pravidlo: Neprehánať to s ich velkostou!
 
 
Bloger : vierkaa
Vytvorený : 9. 12. 2013


Diskusia

V diskusii sa nenachádzajú žiadne príspevky


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist