O level vyšší vkus!

Milé dámy, vybudujte si s nami kvalitný základ šatníka, s ktorým sa vám nestane, že by ste nemali čo na seba. Ide o malé kúzlo, ktoré dohromady robí veľké divy. A robí divy -  nech sa svetová móda robí, čo chce! ;-) V tomto článku Vám predstavujem neutrálny outfit, ktorý je využiteľný na viaceré príležitosti. Outfit zložený z produktov, ktoré Vám vytvoria skvelý základ šatníka! ;-)
 
Štýlové multicolor tričko, ktoré ti dvihne eleganciu celkového outfitu! Už dávno nie je doménou športového looku. S dobre padnúcimi nohavicami, topánkami na podpätku a kvalitnou kabelkou tvorí štvorlístok nesmrteľného ženského mestského vzhľadu. Nebráňte sa nákupu tričiek s výraznou potlačou. ;-) Zamerajte sa hlavne na materiál, ktorý je pri tomto štýlovom kúsku naozaj kvalitný! ;-)
 
Čierne, lesklé legíny..  Opäť platí, že takýto lesklý materiál zoštíhľuje, matný pridáva objem.  Absolútnou klasikou sú tieto legíny, ktoré dokážu spraviť aj z nudného outfitu - ten najzaujímavejší! V kombinácii s vysokými sandálkami, ktoré sa v tohtoročnej letnej sezóne skutočne ujali a stali sa must-have kúskom - a s kvalitnou kabelkou - budeš nielen vytrčať z nudného davu, navyše posunieš svoj vkus o level vyššie! ;-)
Bloger : Dominika
Vytvorený : 15. 6. 2014

thumb_out1.jpg

Diskusia

typodar
5. 6. 2022 02:16
Паблик с единственным правильным мнением, имеющий только лояльную аудиторию. При малейшем сомнении в лояльности, подписчик удаляется. Таким образом, предлагаем Вашему вниманию рекламную площадку, зачищенную от ненужных мнений. Мы не уважаем вату и/или ура-аутистов. Всё будет Туподар! Подписывайтесь, заказывайте рекламу. Нас больше 250к!
typodar@gmail.com
VK
Instagram
Telegram
Реклама в Туподаре, Краснодар


https://vk.com/typodar
https://www.instagram.com/typodar/
https://t.me/typodar
https://typodar.ru/


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist