Plesová sezóna

Stihli ste už tohto roku prevetrať svoje plesové róby? Nie? 
Chystáte sa na ples tak ako každoročne? A čo tak, zakúpiť si nové plesové šaty z Fashion Queen? ;-)
 
V tomto článku Vám chcem opísať slávnostné šaty z e-shopu Fashion Queen, ktoré sa mi zdajú ako najvhodnejšími kandidatkami na tohtoročnú plesovú sezónu.
 
 
Nájdete ich pod týmto linkom. Šaty sú prekrásne, nádhernej modernej ružovej farby, vyrobené zo 100 % polyesteru. Vhodné sú najmä pre mladšie generácie dievčat, no zažiarite s nimi aj ak ste už staršia dáma. Ich dĺžka nie je až taká, aby sa šaty vliekli po zemi, za čo im dávam ďalšie plus. Aj keď je korzet olemovaný bohatými flitrami, vhodná k nim by bola malá čierna listová kabelka a náramok na ľavej ruke!
Cena: 152 €
 
 
Nájdete ich pod týmto linkom. Takisto ako predchádzajúce šaty, aj tieto sú vyrobené zo 100 % polyesteru. Sú kráľovsky-modrej farby. Sú síce jednoduché, ale prekrásne ušité. Taktiež musím podotknúť, že sú ušité vo výbornom strihu, ktorý vyzdvihne postavu majitelky. Doplnky môžete zvoliť takisto v identickej farbe, čím nič nepokazíte! ;-)
 
 
Nájdete ich pod týmto linkom. Šatami v takejto krásnej červenej farbe rozhodne na plese nič nepokazíte. Ak máte peknú štíhlu postavu, dodáte si v nich ešte viac šarmu. Strih je takisto rafinovaný - odkrýva čosi viac z tela dámy, čo pôsobí sexy. Starším damám neodporúčam. K týmto šatám by sa veľmi hodili ozdobené topánky a kabelku si priamo pýtajú! ;-)
 
 
Bloger : vierkaa
Vytvorený : 9. 12. 2013


Diskusia

V diskusii sa nenachádzajú žiadne príspevky


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist