Plesová sezóna je čoskoro tu!

Zimné mesiace sú obdobím mnohých významných udalostí. Okrem Vianoc a Silvestra sa v zime môžeme zabávať aj na plesoch. Ples je udalosť plná honosnosti, krásy a zábavy. Každá žena sa snaží vyzerať čo najlepšie a tromfnúť všetky dámy v celej sále. Aj Fashion.sk ponúka krásne modely, ktoré si môžete obliesť na tohtoročný ples.

Chcete byť nespútaná amazonka? Nech sa páči. S hnedo-čiernymi šatami s krásnou potlačou, ktorá pripomína palmové listy sa môžete aj vy stať tajuplnou divožienkou. Šaty dolaďte strapatým vypnutým účesom a visiacimi náušnicami. Aj tento rok si môžete vziať čierne šaty. Veď čierna je nesmrteľná. No nebojte sa oživiť ju. Napríklad lodičky so zlatými kamienkami a zlaté doplnky alebo výrazné červené topánočky z vás spravia kráľovnú plesu. Samozrejme, ešte stále sú in aj pestré farby, ktoré oživia každý parket. K farebným šatám s výraznou potlačou sa hodia striedmejšie doplnky. Je len na vás, ktorú farbu chcete vyzdvihnúť. Nič však netreba prehánať, takže ak zvolíte lakované lodičky v čiernej farbe, ku ktorím dopasujete aj kabelku, nič nepokazíte. Obľubujete metalické odlesky? Zlaté šaty sú ušité práve pre vás. Zlatá farba v kombinácii s čiernou a bielou z vás spraví sexi dračicu. A aké zvoliť lodičky? Môžete si napríklad obuť zlaté, či čierne s trblietavým akcentom.

Už teraz sa teším na tohtoročný ples. Zbožňujem, keď sa môžem nahodiť elegantne a štýlovo Takýchto príležitostí počas roka nemáme veľa, tak využime plesy a pusťme uzdu módnej fantázie!  

Bloger : Dana Kopernická
Vytvorený : 4. 12. 2013
Príspevok o produkte : Šaty dlhé

thumb_amazon.jpg thumb_cierne.jpg thumb_farebne.jpg

Diskusia

V diskusii sa nenachádzajú žiadne príspevky


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist