Pripravte svojmu partnerovi špeciálny vianočný darček :)

Aj ja už uvažujem nad tým, aký darček kúpim svojim rodičom, kamarátom alebo priateľovi. Takmer každý rok kupujem parfumy a kozmetické výrobky, ako napríklad krémy alebo dekoratívnu kozmetiku. Poprípade nejaké vtipné ponožky alebo doplnky do auta- tie muži priam zbožňujú. Ale tento rok mám iný nápad. Tieto Vianoce by mohli byť špeciálne.

Verím, že nie len môj, ale aj váš priateľ musí minimálne raz mesačne zažívať vaše náreky, zlé nálady alebo nekonečné túžby po módnom oblečení. A neviem ako je to možné, no takmer každý chlap to nesie statočne, s úsmevom na tvári alebo len s miernym povzdychom. Ja toho svojho chlapa za to obdivujem, a preto by som ho chcela odmeniť. No klasické darčeky sú už otrepané. Tento rok to bude niečo výnimočné.

Sexy spodné prádlo je stvorené presne na tento účel. Uvidíte, že aj toho vášho chlapa takéto prevedenie pyžama určite poteší. Aj keď tvrdí, že on na také nie je, každý chlap má rád zmyselné spodné prádlo. Výber je naozaj široký. Môžete zvoliť dvojdielnu kombináciu, nežnú nočnú košieľku alebo sexy kostým s korzetom, napríklad v štýle playboy zajačika. Nemusíte sa však držať len čiernej farby, zvoliť môžete napríklad aj nežnú ružovú.

Moja vlastná skúsenosť však potvrdzuje to, že mužov nepriťahuje len krásne spodné prádlo, ale hlavne vaše sebavedomie, ktoré vďaka takémuto oblečeniu získate. Muži milujú sebavedomé ženy, ktoré rady zvádzajú. No nie každá žena sa dokáže takto správať na príkaz. Práve sexy prádielko dodáva žene pocit luxusu, príťažlivosti a pôvabu.

Ja, už ten svoj vianočný darček vybratý mám. A čo vy? Pokojne článok komentujte a inšpirujte milovníčky e-shopu Fashionqueen.sk

Bloger : Dana Kopernická
Vytvorený : 2. 12. 2013
Príspevok o produkte : Spodné prádlo

thumb_spodnepradlo.jpg thumb_spodnepradlo2.jpg thumb_spodnepradlo3.jpg

Diskusia

ijaxeotagoze
7. 12. 2022 06:45
http://slkjfdf.net/ - Icaqkane Iqovez bni.jvir.blog.fashionqueen.sk.cgo.vg http://slkjfdf.net/
ohenijigxsa
7. 12. 2022 06:39
http://slkjfdf.net/ - Upufitpir Ucudisa ylc.cuzv.blog.fashionqueen.sk.zhx.yp http://slkjfdf.net/


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist