Romantická a nežná čipka

Hľadáte to naj outfit na leto, v ktorom budete pôsobiť štýlovo a elegantne? Tak zabudnite na nudnú klasiku a pokračujte v čítaní tohto článku, v ktorom Vám predstavím romantickú čipku z e-shopu Fashion Queen, ktorá je práve trendy!
 
Čo je nežnejšie ako čipka, slečny? Možno už len hodváb. Čipkové produkty vyzerajú výborne samostatne, ale aj v kombinácii s kúskami, ktoré zakryjú to najnevyhnutnejšie. Okrem čiernej a bielej klasiky sa netreba báť ani farebných čipiek, napríklad modrej, zelenej, červenej alebo ružovej, ktorej je v e-shope naozaj plno. ;-)
 
Jemná čipka sa stane kráľovnou materiálov letnej sezóny 2014.  Populárny vzor sa bude najčastejšie objavovať v bielej farbe a pastelových tónoch. Okrem klasických kúskov ako tričká a saká, sa čipka túto jar objaví tiež šatách. 
 
Pri šatách si obujte napríklad topánky v rovnakej farbe, ale môžete pokojne voliť aj metalické tóny striebornej a zlatej, dokonca aj čiernej ;). Outfit dokombinujte peknou, štýlovou kabelkou a môžete pokojne vyraziť na diskotéku, či na prechádzku.
Bloger : Dominika
Vytvorený : 2. 7. 2014

thumb_out5.jpg

Diskusia

V diskusii sa nenachádzajú žiadne príspevky


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist