Sexi a nedostupná!

A je to tu! Leto, obdobie, na ktoré sa nevieme nikdy dočkať! Pre ženu je to nenahraditeľné obdobie, pretože nastáva výmena šatníka a v skrini je viac miesta, všetko v šatníku je prehľadnejšie a farebnejšie. Ženy sa tešia na sukničky a minišaty, ktoré zdôrazňujú výrazne hlavne nohy. Krásna obtiahnutá sukňa a minišaty ohúria nejedny mužské oči, ktoré sa neudržia a predsa si Vás celú obzrú.

Letné obdobie prináša nové zážitky, nové lásky, nové spomienky. Každý sa teší na slniečko, vodu, pláž, plavky. Ženy sa medzi sebou pýšia novým oblečením, ukazujú svoje krivky, ktoré celú zimu tak skrývali. Muži sa tešia tiež a ich zvodné pohľady nenápadne naznačujú aké sme sexi!

Ktorá žena nemá rada ak jej kolegyňa v práci trošku pozávidí, že má krásne nohy v tej novej sukni, alebo si vybrala tak krásne šaty, ktoré jej obdivuhodne seknú. Aj zadané ženy majú rady obdiv, nielen tie nezadané. Každá žena túži po obdive a každá žena je krásna. Každá jedna z nás je jedinečná svojou osobnosťou, ale nie nadarmo sa hovorí „šaty robia človeka“.

Spomínate si napríklad na svoj deň D a to prvé rande s vyvoleným, na ktoré sa tešíme s očakávaním celý deň. Prvý dojem je veľmi dôležitý. Takýto deň sa uchová v pamäti  po celý život. Máš na sebe nedokonalosti? Neboj sa! Tie ťa robia výnimočnou. Máš najobľúbenejšiu farbu? Myslíš, že budeš veľmi vynikať? Neboj sa a ukáž svetu čo je v tebe. My ženy sme krásne, ak sa dokážeme pekne a primerane obliecť bez ohľadu na postavu.

Dvihni sa a pozri do zrkadla. Teraz si pochváľ jednu vec, na ktorú si pyšná. Áno, určite ju máš, len nájdi krásu v sebe a ukážeš ju aj ľuďom v tvojom okolí.

Neraz sa pozeráme do zrkadla a krútime hlavou nad svojimi nedostatkami, ale ako sa vraví: „Sebavedomie robí ženu in a výnimočnou“.

Každodenná rutina ženy. Pozrie do skrine a zrazu nevie čo na seba, ako keby jej cez noc niekto vykradol šatník. Každá z náš je z času na čas zúfala. No na www.fashionqueen.sk nájdeš všetko čo potrebuješ za skvelé ceny. Či už si nízka, vysoká, chudšia, plnšieho tvaru.

Tie ženy čo nemajú v obľube ukazovať nohy nájdu v kolekcii krásne dlhé šaty, ktoré taktiež zvýraznia postavu. Šaty, minišaty sú vhodné na každodenné príležitosti, party, oslavy, do práce, na rande.

Jednoducho v nich žena zažiari vždy a všade. Nielen, že žena je v nich neodolateľná, ale aj sa príjemne cíti. Nebojte sa ukázať svoje nohy, pre tie odvážnejšie sú vhodné mini, pre tie, ktoré sú hanblivé je veľký vyber šiat, kde sukňa siaha pod kolená. Dôležité je byť sebavedomá a byť hrdá na to ako vyzeráš a kto si. „Čím väčšie sebavedomie, tým krajšia  je žena“. Každá postava má niečo do seba a každý muž si dokáže nájsť to čo sa mu páči.

Ste neodolateľné, výnimočné, jedinečné tak sa nehanbite ukázať svoje krivky, vždy a všade. Dolaďte ich topánkami na vysokom opätku a smelo do ulíc. Významné celebrity vedia ako na mužov, nedajte sa zahanbiť ani vy!

Milé dámy nikdy nezabúdajte, že ak máte topánky s uzavretým špicom kľudne môžete nosiť pod ne silonky, ak máte s otvoreným špicom, silonky si nedávajte a ukážte svoje opálené nohy. Vyberajte silonky, ktoré majú vzory, ženské nohy to výrazné zvýrazní. Áno, ani bižutéria nie je na zahodenie. Stále zvoľte jednoduchú. Známe príslovie „v „jednoduchosti je krása“ je na večné veky pravdivé. Buď sexi, in , príťažlivá, ale pre mužov nedostupná.

Nájdeš kolekcie všetkých farieb a strihov, žiadne módne novinky ti neujdú. Obleč sa s  www.fashionqueen.sk a aj po uzretí do skrine ju budeš milovať.

Bloger : Ivana
Vytvorený : 30. 11. 2013


Diskusia

V diskusii sa nenachádzajú žiadne príspevky


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist