Príspevky blogera: 'Ivana '

A je to tu! Leto, obdobie, na ktoré sa nevieme nikdy dočkať! Pre ženu je to nenahraditeľné obdobie, pretože nastáva výmena šatníka a v skrini je viac miesta, všetko v šatníku je prehľadnejšie a farebnejšie. Ženy sa tešia na sukničky a minišaty, ktoré zdôrazňujú výrazne hlavne nohy. Krásna obtiahnutá sukňa a minišaty ohúria nejedny mužské oči, ktoré sa neudržia a predsa si Vás celú obzrú.

Letné obdobie prináša nové zážitky, nové lásky, nové spomienky. Každý sa teší na slniečko, vodu, pláž, plavky. Ženy sa medzi sebou pýšia novým oblečením, ukazujú svoje krivky, ktoré celú zimu tak skrývali. Muži sa tešia tiež a ich zvodné pohľady nenápadne naznačujú aké sme sexi!

Ktorá žena nemá rada ak jej kolegyňa v práci trošku pozávidí, že má krásne nohy v tej novej sukni, alebo si vybrala tak krásne šaty, ktoré jej obdivuhodne seknú. Aj zadané ženy majú rady obdiv, nielen tie nezadané. Každá žena túži po obdive a každá žena je krásna. Každá jedna z nás je jedinečná svojou osobnosťou, ale nie nadarmo sa hovorí „šaty robia človeka“.

Spomínate si napríklad na svoj deň D a to prvé rande s vyvoleným, na ktoré sa tešíme s očakávaním celý deň. Prvý dojem je veľmi dôležitý. Takýto deň sa uchová v pamäti  po celý život. Máš na sebe nedokonalosti? Neboj sa! Tie ťa robia výnimočnou. Máš najobľúbenejšiu farbu? Myslíš, že budeš veľmi vynikať? Neboj sa a ukáž svetu čo je v tebe. My ženy sme krásne, ak sa dokážeme pekne a primerane obliecť bez ohľadu na postavu.

Dvihni sa a pozri do zrkadla. Teraz si pochváľ jednu vec, na ktorú si pyšná. Áno, určite ju máš, len nájdi krásu v sebe a ukážeš ju aj ľuďom v tvojom okolí.

Neraz sa pozeráme do zrkadla a krútime hlavou nad svojimi nedostatkami, ale ako sa vraví: „Sebavedomie robí ženu in a výnimočnou“.

Každodenná rutina ženy. Pozrie do skrine a zrazu nevie čo na seba, ako keby jej cez noc niekto vykradol šatník. Každá z náš je z času na čas zúfala. No na www.fashionqueen.sk nájdeš všetko čo potrebuješ za skvelé ceny. Či už si nízka, vysoká, chudšia, plnšieho tvaru.

Tie ženy čo nemajú v obľube ukazovať nohy nájdu v kolekcii krásne dlhé šaty, ktoré taktiež zvýraznia postavu. Šaty, minišaty sú vhodné na každodenné príležitosti, party, oslavy, do práce, na rande.

Jednoducho v nich žena zažiari vždy a všade. Nielen, že žena je v nich neodolateľná, ale aj sa príjemne cíti. Nebojte sa ukázať svoje nohy, pre tie odvážnejšie sú vhodné mini, pre tie, ktoré sú hanblivé je veľký vyber šiat, kde sukňa siaha pod kolená. Dôležité je byť sebavedomá a byť hrdá na to ako vyzeráš a kto si. „Čím väčšie sebavedomie, tým krajšia  je žena“. Každá postava má niečo do seba a každý muž si dokáže nájsť to čo sa mu páči.

Ste neodolateľné, výnimočné, jedinečné tak sa nehanbite ukázať svoje krivky, vždy a všade. Dolaďte ich topánkami na vysokom opätku a smelo do ulíc. Významné celebrity vedia ako na mužov, nedajte sa zahanbiť ani vy!

Milé dámy nikdy nezabúdajte, že ak máte topánky s uzavretým špicom kľudne môžete nosiť pod ne silonky, ak máte s otvoreným špicom, silonky si nedávajte a ukážte svoje opálené nohy. Vyberajte silonky, ktoré majú vzory, ženské nohy to výrazné zvýrazní. Áno, ani bižutéria nie je na zahodenie. Stále zvoľte jednoduchú. Známe príslovie „v „jednoduchosti je krása“ je na večné veky pravdivé. Buď sexi, in , príťažlivá, ale pre mužov nedostupná.

Nájdeš kolekcie všetkých farieb a strihov, žiadne módne novinky ti neujdú. Obleč sa s  www.fashionqueen.sk a aj po uzretí do skrine ju budeš milovať.

Čítaj celý článok...
Keď som bola malé dievčatko  neznášala som šály / šatky. Večne ma to „škrtilo“. S postupnými rokmi sa neviem vynadívať, keď vojdem do obchodu a vidím šatky rôznych farieb, strávila by som v obchode aj celých 24 hodín len aby som si vybrala tú najkrajšiu, no večne mám problémy si vybrať. Každá jedna má niečo do seba, s každou sa dá vykúzliť krásny outfit, ktorý okúzli.
 
Moja najobľúbenejšia farba je červená, som blondína tak si myslím aspoň podľa seba, že ma to krásne doladí aj k mojím vlasom.
 
Krásne šatky nájdete aj v ponuke na http://www.fashionqueen.sk/ ktoré okúzlili aj mňa. Okrem toho, že vedia krásne doladiť celý outfit tak majú aj účel na naše telo a chránia nás od prechladenia. Na iných ženách sa mi páči, keď majú šatku krikľavej farby. Idete po ulici vo veľkom meste a „kričíte“ a každý si Vás všimne, niekto obdivuje Vašu odvahu krikľavej farby a niekto Vám závidí kde ste takú fantastickú šatku kúpili a len nenápadne obzrie celý Váš módny hit. Napríklad so štýlovým kabátikom jednofarebnej farby a farebnou šatkou nič nemôžete pokaziť.
 
Ja sama patrím k ľuďom, ktorí musia zvážiť čo si oblečú predsa už nepatrím k najmladším „pubertiačkam“, ale nakoniec si poviem, že ešte nie som taká stará a preferujem šatky rôznej farby, aj tie „kričiace“.
 
 
Moja najobľúbenejšia je od mojej starkej, ktorá je už medzi anjelmi, ale stále v mojom srdci. Nie je práve najmodernejsia, ale je moja najobľúbenejšia a môjmu srdcu najbližšia. Tuto jedinú šatku nikomu nepožičiam, vážim si ju ako keby mala hodnotu najdrahšej šatky na svete. Vlastne, keď sa tak zamyslím presne túto hodnotu v sebe ukrýva. Šatka je vhodným darčekom k meninám, narodeninám osoby, ktorú máte radi.
 
Miluje Vaša najlepšia kamarátka doplnky a rada sa „čačká“ nezabudnite šatkou hocijakej farby nič nepokazíte, veď správna žena dokáže doladiť hocijakú farbu so svojím  pripravovaným outfitom. 
Čítaj celý článok...
Mnohé ženy, keď sa pozrú do zrkadla namiesto toho, aby si povedali, aké sú krásne začnú hľadať na sebe samé chyby. Stále zabúdame, že každá z nás je jedinečná a výnimočná. Niektorá má krásnu tvár, niektorá postavu, niektorá vyniká svojím charakterom, ďalšia ma krásne nohy, krásne boky. Je toho veľa, len treba poriadne umyť zrkadlo do ktorého pozeráme.  
 
Myslím si, že viac ako polovica žien sa rada parádi, rada nakupuje nové oblečenie. Problém je v tom, že ženy nevedia nájsť to pravé „módne orechové“.
 
Pači sa im nejaký krásny módny výstrelok, lenže, keď si to niektorá  z nás oblečie úsmev z objaveného krásneho módneho sveta jej  zrazu zmizne. A to len preto, že sa sama sebe nepáči a svoj obľúbený kúsok dá naspäť. Aj to patrí k ženám,  nikdy nesmie so sebou spokojné a zabúdame sa mať rady.
Každá žena dokáže okúzliť svoje okolie, každá, len musí sama chcieť. Vyskúšajte si to!
Stránka http://www.fashionqueen.sk/ponúka veľký sortiment krásnych trendov, ktoré sú in.
Milujete farbu ružovú, červenú, žltú, ale keď otvoríte Váš šatník  doma vidíte v ňom len tmavé farby? Tak kde je chyba.? Dámy nebojte sa experimentovať, život je senzačný, experimentovanie farbami je dnes veľkým hitom. Bojíte sa čo povie okolie? Nebojte sa, veď nikdy neviete, či náhodou niekoho náhodného na ulici nemotivujete a zavediete nový trend.
 
Sme ženy, sme cieľavedomé, krásne, múdre a môžeme byť aj sexi! Len ten strach, ktorý v sebe ukrývame musíme odstrániť. Mužské pohľady, ale aj závidenie  druhých žien nám ukáže, že sme presne to, čím sme chceli byť. Už len úsmev a môžeme si povedať „sme dokonalé“.  
 
Pamätajte!
Každý deň  sa máme pozrieť do zrkadla a povedať si : „dnes som krásna a nič , nikto ma nenahnevá“ A presne túto vetu si povedzte každý jeden deň, najlepšie hneď ráno a budete šťastná. Nájsť šťastie v živote, je nájdený zmysel života, ktorý mnohé z nás hľadajú po celý svoj život, no mnohé z nás ho  nikdy nenájdu.
S internetovým obchodom http://www.fashionqueen.sk/ budeš in a nikdy nebudeš nešťastná pri pohľade do svojho šatníka. 
Čítaj celý článok...
     TOPlist