Príspevky blogera: 'klaudia ondova'

Raz jeden deň ma pozval moj priatel na elegantnu večeru vo dvojici.
Ja som bola v šoku čo si mam obliectˇ.Ked mi povedal že ideme na veceru hnedˇsom sa rozbehla ku skini hladala som nejake šaty všetko som rozhadzala ale nič som nenašla podla mojich predstav.
 Hnedˇ som sa rozhodla že sa pojdem pozietˇ po obchodov či niečo nenajdem ale nič som nenasla us som bola rozpakoch, že čo si oblečem.
Ale ako som už nedufala že, nejake šaty najdem tak mi moja kamoška povedala nech sa pozriem na internete na nejake e-shopy poradila mi jednu ale suprovu stranku kde najdem všetko od oblečenia , topanok, bizuterie, a make-ap. Tato stranka sa vola www.fashionQueen.sk.
Kedˇ som šla na tuto stranku a šla som na šaty hnedˇmi jedne šaty boli prekrasne a boli presne ako som si predstavovala.
Su to červene vybijane šaty s dlhou rozparkov krasne boli robene pre mna boli najkrajsie hnedˇsom si ich objednala stali 49 eur. 
Potrebovala som k tym šatam aj nejake doplnky aj topanky .
Hladala som najprv topanky nasla som jedne sandale ktore boli tak tiež vybijane ako tie šaty tak mi to ladilo a stali 35 eur.
Na bižuteriu kedˇsom klikla boli tam vsetke krasne veci od nausnic, naramkoch. nahrdelnikoch nevedela som si vybrat z produktov ale jedne nausice sa mi pačili boli to okruhle a dnu bolo napisane LOVE a jeden nahrdelnik taki plneny sa mi tiez pačil tak som ich tiez dala do kosika.
Ako som vsetko objednala bola som velmi stastna ze som vsetko našla podla mojich predstav 
A keď prisiel ten deň ktory som mala isť s priatelom na večeru bola som okuzliuca a mojemu partnerovy oci zo mna nespadli.
Tak slecny, damy ,nakupujte jedine na Fashion Queenkeď chcete byt okuzliuca.
Čítaj celý článok...
     TOPlist