Príspevky blogera: 'londonscat'

A máme tu zimu. Náhle sa ochladilo, mráz zdobí naše okná a tiež naše líčka. Zima je krásna, hlavne kvôli mesiacu December. Je to mesiac prianí. Čo tak si zaželať niečo pekní do šatníka pod stromček ? Veď ak vianočný stromček podlieha móde , tak aj my musíme. Niečo pestré, na zlepšenie nálady, ako napríklad kabátik, sveter. A nezabúdajme na čiapky a rukavice. Je ich neskutočná škála farieb a materiálov, stačí si len vybrať. Moja najlepšia kamarátka tvrdí : " Až chceš niečo zakryť (ako malý nedostatok krásy) vzbuď pozornosť niečím iným."
Takže napríklad taký šálik dokáže zázraky. Jednoducho, čím nápadivejšie, tým lepšie. A kedže nám svieti aj slniečko, chráňme si oči (zrkadlá duše) okuliarmi. Veď, čo môže byť zvodnejšie ako zahalené oči pre muža.
v lete zaujmeme rýchlo milé dámy a slečny, ale zima má čaro a to dvojnásobné. Predstavivosť mužov narastá pri pohľade na dlhý kabát a vysoké čižmy s opätkami. Takže trápme, trápme a ešte raz trápme pánov. Veď nenadarmo sa hovorí, že muž si vyberá slušné dievča.l Tými neslušnými sa stávame, len keď sami chceme, ale to muži nevedia. Takže moja otázka znie : "Čo najviac obľubujú muži v zime na ženách ?"
Po ankete sa ozvem zas a úsmev prosím, veď to je ten najkrajší make up.
Čítaj celý článok...
     TOPlist