Módne doplnky a ja

Keď som bola malé dievčatko  neznášala som šály / šatky. Večne ma to „škrtilo“. S postupnými rokmi sa neviem vynadívať, keď vojdem do obchodu a vidím šatky rôznych farieb, strávila by som v obchode aj celých 24 hodín len aby som si vybrala tú najkrajšiu, no večne mám problémy si vybrať. Každá jedna má niečo do seba, s každou sa dá vykúzliť krásny outfit, ktorý okúzli.
 
Moja najobľúbenejšia farba je červená, som blondína tak si myslím aspoň podľa seba, že ma to krásne doladí aj k mojím vlasom.
 
Krásne šatky nájdete aj v ponuke na http://www.fashionqueen.sk/ ktoré okúzlili aj mňa. Okrem toho, že vedia krásne doladiť celý outfit tak majú aj účel na naše telo a chránia nás od prechladenia. Na iných ženách sa mi páči, keď majú šatku krikľavej farby. Idete po ulici vo veľkom meste a „kričíte“ a každý si Vás všimne, niekto obdivuje Vašu odvahu krikľavej farby a niekto Vám závidí kde ste takú fantastickú šatku kúpili a len nenápadne obzrie celý Váš módny hit. Napríklad so štýlovým kabátikom jednofarebnej farby a farebnou šatkou nič nemôžete pokaziť.
 
Ja sama patrím k ľuďom, ktorí musia zvážiť čo si oblečú predsa už nepatrím k najmladším „pubertiačkam“, ale nakoniec si poviem, že ešte nie som taká stará a preferujem šatky rôznej farby, aj tie „kričiace“.
 
 
Moja najobľúbenejšia je od mojej starkej, ktorá je už medzi anjelmi, ale stále v mojom srdci. Nie je práve najmodernejsia, ale je moja najobľúbenejšia a môjmu srdcu najbližšia. Tuto jedinú šatku nikomu nepožičiam, vážim si ju ako keby mala hodnotu najdrahšej šatky na svete. Vlastne, keď sa tak zamyslím presne túto hodnotu v sebe ukrýva. Šatka je vhodným darčekom k meninám, narodeninám osoby, ktorú máte radi.
 
Miluje Vaša najlepšia kamarátka doplnky a rada sa „čačká“ nezabudnite šatkou hocijakej farby nič nepokazíte, veď správna žena dokáže doladiť hocijakú farbu so svojím  pripravovaným outfitom. 
Bloger : Ivana
Vytvorený : 30. 11. 2013


Diskusia

BraiGrignee
22. 4. 2022 17:05
bielsko podlaskie noclegi https://www.noclegijeziorohancza.online
noclegi augustow https://www.noclegijeziorohancza.online/noclegi-podlasie-bon-turystyczny
BraiGrignee
21. 4. 2022 19:16
tanie noclegi zakopane https://www.noclegijeziorohancza.online
kwatery augustow https://www.noclegijeziorohancza.online/noclegi-olx-podlaskie
OpGrignee
19. 4. 2022 13:27
noclegi z psem ustka https://www.pokojejeziorohancza.online
tanie noclegi okolice augustowa https://www.pokojejeziorohancza.online/noclegi-szczuczyn-podlaskie


Zapojte sa do diskusie

Nick :
Text :     TOPlist